Po pěti letech se opět sejdeme na nezapomenutelném setkání lidí s hendikepy a bez – AbiFestu. Tato jedinečná a inspirativní událost se bude konat dne 24. května 2024 v enteria aréně, kde se prolne radost, podpora s nesmírnou sílou lidské odhodlanosti.

Hlavním stavebním kamenem AbiFestu bude abilympiáda, která poskytuje soutěžícím se zdravotním hendikepem možnost ukázat své schopnosti v pracovních dovednostech. Tato soutěž nejen otestuje jejich dovednosti a schopnosti, ale také slouží jako prostředek k podpoře zaměstnávání a inkluzi.

Inspirativní komentovaná přehlídka komerčních i sociálních firem ve spolupráci s CzechInvestem umožní navázání spolupráce a vytvoření zakázek. Nezbytnou součástí bude přítomnost zástupců úřadu práce pro předání informací o možnostech vzdělávání či pracovních příležitostí pro lidi s hendikepem.

V rámci doprovodného programu se můžeme těšit na vystoupení hudební, taneční, ale i přehlídku hasičské techniky. Děti i dospělé zapojíme do interaktivních soutěží a nebude chybět ani večerní koncert pardubické kapely eNDee v Kosatci.

Těšíme se na vaši účast a budeme postupně přidávat více informací, abyste mohli naplánovat den plný radosti, smíchu a inspirace.Více informací.