Většina formulářů na tomto webu je ve formátu PDF. Nejspolehlivější cestou k jejich otevření je nejdříve je uložit na disk vašeho počítače a teprve poté otevřít standardním prohlížečem PDF souborů (jako je např. Adobe Reader).

Formuláře s odkazem ve sloupci „Vyplnit online“ je možné vyplnit a odeslat elektronicky prostřednictvím Portálu občana města Pardubic.

Stažení formuláře provedete tak, že kliknete na odkaz (název formuláře) pravým tlačítkem myši a zvolíte „Uložit cíl jako...“ nebo „Uložit odkaz jako...“ (v závislosti na tom, jaký prohlížeč používáte). Poté PDF formulář otevřete poklikáním na soubor ve složce, kam jste si ho uložili, nikoliv přímo v internetovém prohlížeči.

Odbor
Odbor sociálních věcí
Název Odbor / Obvod Stáhnout Vyplnit online
Žádost o byt v domě zvláštního určení Odbor sociálních věcí Žádost o byt v domě zvláštního určení [PDF, 387 kB] -
SENIOR TAXI - Žádost o poskytování služby a vydání průkazu Odbor sociálních věcí osv-senior-taxi-zadost [PDF, 216 kB] -
SENIOR TAXI - Žádost o poskytování služby a vydání průkazu Odbor sociálních věcí osv-senior-taxi-zadost [DOCX, 64 kB] -
Žádost o ubytování v městské ubytovně Odbor sociálních věcí osv-2019-10 [PDF, 763 kB] -
Dotazník k žádosti o zařazení do evidence žadatelů vhodných stát se osvojiteli/pěstouny na přechodnou dobu Odbor sociálních věcí osv-dotaznik-zadost-evid-osv-pest [PDF, 266 kB] -
Žádost o zařazení do evidence žadatelů vhodných stát se osvojiteli/pěstouny na přechodnou dobu Odbor sociálních věcí osv-zadost-evid-osv-pest [PDF, 735 kB] -
Zvláštní příjemce důchodu Odbor sociálních věcí osv-zvl-prijemce-duchodu [PDF, 591 kB] -