Lord of the Dance 2022

Vstupenky do vybraných sektorů v prodeji pouze v Turistickém informačním centru Pardubice!

_____________________________________________________________________________________________

Po 2 týdnech intenzivního jednání přinášíme konečně divákům a fanouškům kultovní irské taneční skupiny Lord of the Dance skvělou zprávu! České turné bude. A bude ještě letos!

Publikum se svého oblíbeného představení v rámci turné dočká na přelomu listopadu a prosince 2022 a to v termínu 1. 12. 2022 Pardubice Enteria arena

Nebylo jednoduché skloubit nabitý program slavných tanečníků s volnými termíny v českých halách, z nichž některé čeká letos na jaře rekonstrukce. Nakonec se ale podařilo najít shodu a všichni pevně věříme, že zde po více než 3leté pauze Lord of the Dance přivítají, tak jako vždy, vyprodané arény. A zcela jistě je na co se těšit!

Lord of the Dance se stali světovým fenoménem a nejnavštěvovanějším tanečním představením všech dob. Dosud je v 60 zemích na 5 světových kontinentech shlédlo neuvěřitelných 60 milionů diváků! Michael Flatley po celá léta – i když již později sám aktivně nevystupoval – dohlížel velmi přísně na kvalitu pódiového zpracování, choreografie i výběr samotných tanečníků.

Nyní, k 25. výročí, připravil neúnavný a nestárnoucí Flatley jubilejní evropské turné a zároveň inovovanou verzi své slavné show. Kromě nových kostýmů, skvělých speciálních efektů a rokenrolového světelného designu, který doplňuje několik klidnějších momentů představení, slibuje nadšený autor i nová taneční čísla a hudbu, to vše pod názvem Lord of the Dance: 25 Years of Standing Ovation, tedy 25 let ovací ve stoje.

Sám Flatley k tomu dodává: „Nemůžu se dočkat, až se Lord of the Dance vrátí v roce 2022 na evropská pódia. Mám pocit, že to bude nejdůležitější turné v naší 25leté historii! Umění je nenahraditelné. Doufám, že lidem zlepšíme náladu a vrátíme úsměv do tváří ... „.

Jak jsme se i u nás na vlastní oči přesvědčili, takovými ovacemi, bouřlivým potleskem a rozzářenými úsměvy končí každé představení Lordů. Ti se do našich zemí vracejí již po třinácté a dosud je zde vřelým potleskem odměnilo 800 tisíc diváků!

Michael Flatley dál následuje svůj sen a bude to zcela jistě opět nezapomenutelný zážitek.

79PROMOTION CZECH s.r.o.

www.79promotion.cz