Muž se dobýval do garáže, ze msty chtěl poškodit vozidlo; Opilá žena zaměstnala záchranné složky, hledaly ji dokonce i pod hladinou

Tisková zpráva 3. 10. 2022


Muž se dobýval do garáže, ze msty chtěl poškodit vozidlo

Příkoří, které se stalo kamarádovi, chtěl vyřešit po svém. Bohužel, později zjistil, že to nebyl dobrý nápad. Jedenačtyřicetiletý muž se kolem půl čtvrté ráno dobýval do garáží v Polabinách. Šramot probudil oznamovatele, který ihned zavolal strážníky. Hlídka na místě našla muže i s několika různými typy kleští a šroubovákem, jak se snaží odstranit kovovou děrovanou výplň okna. Vedle této výbavy překvapil muž i svou upřímností, a to když strážníkům pověděl, že měl v plánu proniknout dovnitř a poškodit vozidlo muži, který jeho kamaráda vyhodil z bytu. Ačkoliv úmysl pomstít kamaráda mohl aktérovi připadat jako správný, nic to nemění na tom, že se do garáží vloupal a navíc chtěl úmyslně poškodit cizí vozidlo. S podezřením na spáchání trestného činu byl muž předán Policii ČR.

 

Opilá žena zaměstnala záchranné složky, hledaly ji dokonce i pod hladinou

Půl hodiny do půlnoci. Hasiči, strážníci i policisté hledali ve slepém rameni Labe u Bajkalu v Pardubicích a jeho okolí ženu, která tam měla spadnout do vody. Hlídka strážníků byla shodou okolností nedaleko a na místo dorazila první a oznámení potvrdili. Na břehu totiž našli nejprve boty, na hladině pak mikinu. Další hledání ze břehu už nic nového nepřineslo a tak se pod hladinu vydal potápěč hasičů. Pátrání nakonec skončilo šťastně. Hlídka Policie České republiky naštěstí našla ženu na lavičce v Lonkově ulici. Živou, mokrou a opilou.