Našly se peníze, nehlaste se všichni; Pes ztracený dva měsíce se vrátil domů

Našly se peníze, nehlaste se všichni

Bankomat vydal peníze, ale odebral je úplně jiný člověk, než který si je přišel vyzvednout. Naštěstí pro jejich skutečného majitele to byla 36letá poctivá žena, kterou za tento skutek chceme pochválit.
A člověka, kterému po včerejším výběru peněz v jednom pardubickém obchodním domě ty bankovky chybí, chceme požádat, aby se přihlásil u nás na adrese Pernerova 443 v Pardubicích. Pro pořádek dodáváme, že nám stačí pouze jeden zájemce, který může svou ztrátu dokázat. Proto také nepíšeme kde a kolik se našlo. Děkujeme.
 

Pes ztracený dva měsíce se vrátil domů

Zatoulaného bišonka oznámil v úterý o půl desáté strážníkům občan, který psa na autobusové zastávce na S. K. Neumanna odchytil. Strážníci od něj pejska převzali a začali zjišťovat, odkud hafan přišel. Čip, který je i přes zákonnou povinnost spíše výjimkou, tentokrát ale byl na místě a poradil. Strážníci proto ještě ten večer zjistili, že pes utekl majitelce v Pardubicích. Hlídka zamířila na uvedenou adresu a šťastné majitelce psa předala. Krom četných díků se dozvěděli také to, že pes byl ztracený celé dva měsíce.