TARJA - Raw Tour 2022

TARJA TURUNEN představí na podzim v PARDUBICÍCH své nové rock-metalové album „In The Raw“!

Finská metalová královna TARJA TURUNEN v České republice zpívá ráda, a tak se k nám letos na podzim opět vrátí, aby zde naživo představila své nejnovější album v rámci RAW TOUR 2022.

29. 10. 2022 v PARDUBICÍCH, Ideonu, od 20:00 hodin.

Na tomto novém albu vás TARJA pustí hluboko do svého nitra. Otevírá se zde víc, než kdykoli předtím a říká, že je to jako by před vámi stála nahá ve své poctivosti, a šťastná, co svými slovy vyjadřuje. „Zlato je podle nás něco vyleštěného, dokonalého, sofistikovaného, luxusního, ale ve své přirozenosti je to stále surový a chladný prvek.“ vysvětluje TARJA. A stejně tak její hudba na novém albu. Je to kombinace sofistikované a rafinované orchestrální hudby, pěveckých sborů a jejího klasicky trénovaného hlasu s hrubým, temným a heavy jádrem. Jednoduše řečeno „In The Raw“. Budete žasnout! Hudba, kterou TARJA dělá, má vždy symfonický základ a složitou duši a patří na velká pódia! Na obou koncertech této bohyně metalu zazní kromě zbrusu nových písní také ty starší, osvědčené klasické hity a buďte si jisti, že půjde opět o show, na kterou jen tak nezapomenete!

Prodej vstupenek v Turistickém informačním centru Pardubice, na www.79promotion.cz, Ticketportal, Ticketstream a Ticketmaster.

Cena předprodej: 890,-Kč stání, 1290,-Kč galerie a na místě 950,-Kč

Osoby se ZTP/P + doprovod 445,-Kč umístění do volného prostoru.

Více informací na www.79promotion.cz