Veřejná vyhláška - Opatření obecné povahy - návrh stanovení místní úpravy provozu na chodníku v ulicích Kosmonautů a Karla Šípka
vv_123_26
Magistrát města Pardubic, odbor dopravy, oddělení silniční dopravy a silničního hospodářství
1. 9. 2026 — 17. 9. 2026
Návrh stanovení místní úpravy provozu v ulicích Kosmonautů a Karla Šípka v Pardubicích
[PDF, 424 kB]
Veřejná vyhláška - Vyhlášení nálezu věci 24/2026 - mobilní telefon
vv_122_26
ÚMO Pardubice II, odbor vnitřních věcí
26. 8. 2026 — 11. 9. 2026
vyhlaseni_nalezu_veci_08_26_03
[PDF, 177 kB]
Veřejná vyhláška - Vyhlášení nálezu věci 23/2026 - mobilní telefon
vv_121_26
ÚMO Pardubice II, odbor vnitřních věcí
24. 8. 2026 — 9. 9. 2026
vyhlaseni_nalezu_veci_08_26_02_
[PDF, 177 kB]
Rozhodnutí o registraci kandidátní listiny - ANO 2011
vv_120_26
Úřad městského obvodu Pardubice II, odbor vnitřních věcí
21. 8. 2026 — 12. 10. 2026
ANO_2011_epodpis
[PDF, 179 kB]
Rozhodnutí o registraci kandidátní listiny - ODS Pardubice a Noví lidovci
vv_119_26
Úřad městského obvodu Pardubice II, odbor vnitřních věcí
21. 8. 2026 — 12. 10. 2026
ODS PARDUBICE a Noví lidovci_epodpis
[PDF, 180 kB]
Rozhodnutí o registraci kandidátní listiny - Progresivní Pardubice (TOP 09, Piráti, Zelení) a STAN
vv_118_26
Úřad městského obvodu Pardubice II, odbor vnitřních věcí
21. 8. 2026 — 12. 10. 2026
Progresivní Pardubice_epodpis
[PDF, 181 kB]
Rozhodnutí o registraci kandidátní listiny - SPD s podporou Trikolory a nezávislých
vv_117_26
Úřad městského obvodu Pardubice II, odbor vnitřních věcí
21. 8. 2026 — 12. 10. 2026
SPD s podporou Trikolory a nezávislých_epodpis
[PDF, 179 kB]
Rozhodnutí o registraci kandidátní listiny - Srdcem pro Pardubice
vv_116_26
Úřad městského obvodu Pardubice II, odbor vnitřních věcí
21. 8. 2026 — 12. 10. 2026
Srdcem pro Pardubice_epodpis
[PDF, 179 kB]
Rozhodnutí o registraci kandidátní listiny - Žijeme Pardubice
vv_115_26
Úřad městského obvodu Pardubice II, odbor vnitřních věcí
21. 8. 2026 — 12. 10. 2026
Žijeme Pardubice_epodpis
[PDF, 178 kB]
Rozpočet MO Pardubice II na rok 2026, Rozpočtové opatření č. 4
vv_114_26
Úřad městského obvodu Pardubice II, odbor ekonomický
20. 8. 2026 — 31. 1. 2027
RO č. 4 - schváleno_1
[PDF, 104 kB]
Veřejná vyhláška - Opatření obecné povahy - přechodná úprava provozu na místní komunikaci k označení převedení dopravy na mostní provizorium - most Kpt. Bartoše, Pardubice
vv_113_26
Magistrát města Pardubic, odbor dopravy, oddělení silniční dopravy a silničního hospodářství
20. 8. 2026 — 5. 9. 2026
vv oop stanovení přechodné úpravy CHT Kpt. Bartoše mostní provizorium
[PDF, 266 kB]
DIO Most kpt. Bartoše ev.č. M104
[PDF, 1 MB]
Veřejná vyhláška - rozhodnutí - společné povolení - „Umístění závor a stavební úpravy na parkovišti prodejny Decathlon“
vv_112_26
Magistrát města Pardubic, stavební úřad
19. 8. 2026 — 4. 9. 2026
D62_24_SP_Umisteni_závor_a_stavebni_upravy_Decathlon_
[PDF, 712 kB]
Výzva k odstranění silničního vozidla - Škoda Fabia, reg. zn. 5AD 4522
vv_111_26
Úřad městského obvodu Pardubice II, odbor životního prostředí a dopravy
18. 8. 2026 — 3. 9. 2026
6748_Banda_vyzva k odstr.vozidla
[PDF, 123 kB]
Informace volebním stranám o počtu a sídlech volebních okrsků pro volby do Zastupitelstva městského obvodu Pardubice II a do Zastupitelstva města Pardubic konané ve dnech 9. a 10. října 2026
vv_110_26
Úřad městského obvodu Pardubice II, odbor vnitřních věcí
17. 8. 2026 — 12. 10. 2026
Informace_volebnim_stranam_o_poctu_a_sidlech_volebnich_okrsku_v_MO_Pardubice_II
[PDF, 129 kB]
Stanovení minimálního počtu členů okrskové volební komise pro volby do Zastupitelstva městského obvodu Pardubice II a Zastupitelstva města Pardubic konané ve dnech 9. a 10. října 2026
vv_103_26
ÚMO Pardubice II, Odbor vnitřních věcí
29. 7. 2026 — 12. 10. 2026
Stanoveni_minimalniho_poctu_clenu_okrskove_volebni_komise (002)
[PDF, 127 kB]
Rozpočet MO Pardubice II na rok 2026, Rozpočtové opatření č. 3
vv_95_26
Úřad městského obvodu Pardubice II, odbor ekonomický
1. 7. 2026 — 31. 1. 2027
RO č. 3 - schváleno_1
[PDF, 115 kB]
Závěrečný účet za rok 2025 + příloha závěrečného účtu
vv_94_26
Úřad městského obvodu Pardubice II, odbor ekonomický
1. 7. 2026 — 31. 7. 2027
Závěrečný účet 2025_1
[PDF, 302 kB]
Příloha závěrečného účtu_Zpráva_konečné_přezkoumání_Pardubice_2025_1
[PDF, 2 MB]
Zveřejnění údajů podle zákona o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, závěrečný účet hospodaření MO Pardubice II za rok 2025
vv_93_26
Úřad městského obvodu Pardubice II, odbor ekonomický
1. 7. 2026 — 31. 7. 2027
Závěrečný účet 2025 - informace o zveřejnění schváleného
[PDF, 423 kB]
Oznámení o počtu členů Zastupitelstva městského obvodu Pardubice II na volební období 2026 - 2030
vv_91_26
Úřad městského obvodu Pardubice II, odbor vnitřních věcí
30. 6. 2026 — 12. 10. 2026
Oznameni_o_poctu_clenu_zastupitelstva_ZMO_Pardubice_II_na_volebni_obdobi_2026_2030
[PDF, 129 kB]
Oznámení o potřebném počtu podpisů voličů na petici podporující kandidaturu nezávislého kandidáta nebo sdružení nezávislých kandidátů pro volby do Zastupitelstva MO Pardubice II
vv_90_26
Úřad městského obvodu Pardubice II, odbor vnitřních věcí
30. 6. 2026 — 12. 10. 2026
Pocty_podpisu_petice
[PDF, 130 kB]
Rozpočet MO Pardubice II na rok 2026, Rozpočtové opatření č. 2
vv_57_26
Úřad městského obvodu Pardubice II, odbor ekonomický
13. 5. 2026 — 31. 1. 2027
RO č. 2 - schváleno_1
[PDF, 116 kB]
Rozpočet MO Pardubice II na rok 2026, Rozpočtové opatření č.1
vv_25_26
Úřad městského obvodu Pardubice II, odbor ekonomický
10. 3. 2026 — 31. 1. 2027
RO č. 1 - schváleno_1
[PDF, 104 kB]
Informace o zveřejnění rozpočtových opatření roku 2026
vv_24_26
Úřad městského obvodu Pardubice II, odbor ekonomický
10. 3. 2026 — 31. 1. 2027
Zveřejnění na úřední desce - rozpočtová opatření_1
[PDF, 419 kB]
Rozpočet MO Pardubice II na rok 2026
vv_4_26
Úřad městského obvodu Pardubice II, odbor ekonomický
8. 1. 2026 — 31. 1. 2027
Rozpočet 2026 - schválený
[PDF, 150 kB]
Informace o zveřejnění rozpočtu městského obvodu na rok 2026
vv_3_26
Úřad městského obvodu Pardubice II, odbor ekonomický
8. 1. 2026 — 31. 1. 2027
Zveřejnění na úřední desce - schválený R_1
[PDF, 424 kB]
Střednědobý výhled rozpočtu MO Pardubice II na roky 2025 - 2029
vv_124_23
Úřad městského obvodu Pardubice II, odbor ekonomický
22. 12. 2023 — 31. 1. 2030
Střednědobý výhled rozpočtu 2025-2029 - schválený
[PDF, 98 kB]
Zveřejnění údajů podle zákona o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů
vv_123_23
Úřad městského obvodu Pardubice II, odbor ekonomický
22. 12. 2023 — 31. 1. 2030
Zveřejnění údajů podle zákona o rozpočtových pravidlech - schválený SVR
[PDF, 59 kB]
„Okruh údajů, na které se nevztahuje ohlašovací povinnost ve vztahu k místním poplatkům zavedeným statutárním městem Pardubice“.
vv_4_22
MO Pardubice II, OE
19. 1. 2022 — 19. 1. 2033
Údaje bez ohlašovací povinnosti od 2022
[PDF, 148 kB]