Nejprve vyberte obvod

Výpis

Název Číslo jednací Autor Platnost Ke stažení Sdílet
Veřejná vyhláška č. j. 7755/2026/OE UMO5/Lu o zpřístupnění hromadného předpisného seznamu č. j. 7752/2026/OE UMO5/Lu k nahlédnutí   7755/2026/OE UMO5/Lu Marcela Kotyková VV7755_2026_kHPS7752_2026zar2025 [PDF, 97 kB]
Protokol o losování pořadí volebních stran, které se registrují do komunálních voleb na ÚMO Pardubice V 7541/2026 Jiří Šmaha Protokol o losování pořadí volebních stran [PDF, 67 kB]
Pozvánka na 24. řádné jednání ZMO Pardubice V, konané dne 2.9.2026 7625/2026 Jiří Šmaha Pozvánka [PDF, 322 kB]
Informace volebním stranám o počtu a sídle volebních okrsků pro volby do ZMO Pardubice V, konané ve dnech 9. a 10. října 2026 7542/2026 Jiří Šmaha Informace volebním stranám o počtu a sídle volebních okrsků pro volby do ZMO Pardubice V, konané ve dnech 9. a 10. října 2026 [PDF, 66 kB]
Rozhodnutí o registraci kandidátní listiny - NAŠE PARDUBICE - Nechme město rozkvést 7491/2026 Jiří Šmaha Rozhodnutí o registraci kandidátní listiny - NAŠE PARDUBICE - Nechme město rozkvést [PDF, 352 kB]
Rozhodnutí o registraci kandidátní listiny - Žijeme Pardubice 7488/2026 Jiří Šmaha Rozhodnutí o registraci kandidátní listiny - Žijeme Pardubice [PDF, 349 kB]
Rozhodnutí o registraci kandidátní listiny - Srdcem pro Pardubice 7489/2026 Jiří Šmaha Rozhodnutí o registraci kandidátní listiny - Srdcem pro Pardubice [PDF, 355 kB]
Rozhodnutí o registraci kandidátní listiny - ODS PARDUBICE 7486/2024 Jiří Šmaha Rozhodnutí o registraci kandidátní listiny - ODS PARDUBICE [PDF, 344 kB]
Rozhodnutí o registraci kandidátní listiny - SPD s podporou Trikolory, Svobodných a nezávislých 7482/2026 Jiří Šmaha Rozhodnutí o registraci kandidátní listiny - SPD s podporou Trikolory, Svobodných a nezávislých [PDF, 356 kB]
Rozhodnutí o registraci kandidátní listiny - Progresivní Pardubice (Piráti, TOP 09, Zelení) a Noví lidovci 7487/2026 Jiří Šmaha Rozhodnutí o registraci kandidátní listiny - Progresivní Pardubice (Piráti, TOP 09, Zelení) a Noví lidovci [PDF, 368 kB]
Rozhodnutí o registraci kandidátní listiny - STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ, politické hnutí 7490/2026 Jiří Šmaha Rozhodnutí o registraci kandidátní listiny - STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ, politické hnutí [PDF, 359 kB]
Rozhodnutí o registraci kandidátní listiny - ANO 2011 7482/2026 Jiří Šmaha Rozhodnutí o registraci kandidátní listiny - ANO 2011 [PDF, 339 kB]
VV - o možnosti převzetí písemnosti - Pětioký Radim 2063/2026 Ivana Popilková VV19.8. [PDF, 69 kB]
VV - OOP stanovení přechodné úpravy provozu na pozemních komunikacích v Pardubicích - Svobody MmP 162166/2026 Bc. Monika Krištofová 8._19._vv oop stanovení přechodné úpravy Strabag novostavba Úřad práce Svobody [PDF, 272 kB]
Stanovení minimálního počtu členů okrskové komise pro volby do Zastupitelstva MO Pardubice V a do Zastupitelstva města Pardubic konané ve dnech 9. a 10. října 2026 7366/2026 Jiří Šmaha Stanovení minimálního počtu členů okrskové komise pro komunální volby 9. a 10. 10. 2026 [PDF, 237 kB]
Chemické odplevelení odvodňovacích žlabů - 17. listopadu, Jana Palacha a Chrudimská 0 Petra Müllerová CHemický postřik II_324 [PDF, 337 kB]
Veřejná vyhláška o zpřístupnění hromadného předpisného seznamu č. j. 6510/2026/OE UMO5/Hem k nahlédnutí   6523/2026/OE UMO5/Hem Andrea Hemmrová Verejna.vyhlaska_k_HPS_za_r.2025 [PDF, 254 kB]
Oznámení o počtu podpisů na peticích pro nezávislé kandidáty a sdružení nezávislých kandidátů 6240/2026 Jiří Šmaha Oznámení o počtu podpisů na peticích pro nezávislé kandidáty a sdružení nezávislých kandidátů [PDF, 211 kB]
Schválená 3. změna rozpočtu MO Pardubice V na r. 2026 a schválená rozpočtová opatření v rámci 3. změny – Příloha č. 2   6085/2026/OE UMO5/Kot/p2 Marcela Kotyková Schválená 3. změna rozpočtu MO Pardubice V na r. 2026 a schválená rozpočtová opatření schválená v rámci 3. změny rozpočtu - Příloha č. 2 [PDF, 58 kB]
Schválená 3. změna rozpočtu MO Pardubice V na r. 2026 a schválená rozpočtová opatření v rámci 3. změny – Příloha č. 1   6085/2026/OE UMO5/Kot/p1 Marcela Kotyková Schválená 3. změna rozpočtu MO Pardubice V na r. 2026 a schválená rozpočtová opatření schválená v rámci 3. změny rozpočtu - Příloha č. 1 [PDF, 168 kB]
Schválená 3. změna rozpočtu MO Pardubice V na r. 2026 a schválená rozpočtová opatření v rámci 3. změny   6085/2026/OE UMO5/Kot Marcela Kotyková Schválená 3_změna rozpočtu MO Pardubice V na r_ 2025 aschválená rozpočtová opatření v rámci 3_změny [PDF, 130 kB]
Oznámení ke schválenému závěrečnému účtu MO Pardubice V za r. 2025 vč. příloh - zprávy o výsledku přezkoumání hospodaření a účetní závěrky   6081/2026/OE UMO5/Kot/p Marcela Kotyková Oznámení ke schválenému záv. účtu MO Pardubice V za r. 2025 vč. příloh - zprávy o výsl. přezkoumání a úč. závěrky [PDF, 200 kB]
Schválený závěrečný účet MO Pardubice V za r. 2025   6081/2026/OE UMO5/Kot Marcela Kotyková Schválený závěrečný účet MO Pardubice V za r. 2025an [PDF, 1 MB]
Rozpočtová opatření schválená Radou MO Pardubice V dne 24. 6. 2026   6033/2026/OE UMO5/Kot Marcela Kotyková Rozpočtová opatření schválená Radou MO Pardubice V dne 24_6_2026 [PDF, 121 kB]
Veřejná vyhláška - oznámení o uložení a možnosti vyzvednutí písemnosti č. j. 5732/2026/OE UMO5/Kot ze dne 18.6.2026, jejímž adresátem je pan VOLKOV VLADYSLAV   5733/2026/OE UMO5/Kot Marcela Kotyková verejna_vyhlaska_dor_bez_pobytu_VolkovVl [PDF, 282 kB]
Schválená 2. změna rozpočtu MO Pardubice V na r. 2026 a schválená rozpočtová opatření v rámci 2. změny - Příloha   5626/2026/OE UMO5/Kot/P Marcela Kotyková Schválená_2_změna_rozpočtu_MO_Pardubice_V_na_r_ 2026_a_schválená_rozpočtová_opatření_v_rámci 2_změny-Příloha [PDF, 168 kB]
Schválená 2. změna rozpočtu MO Pardubice V na r. 2026 a schválená rozpočtová opatření v rámci 2. změny   5626/2026/OE UMO5/Kot Marcela Kotyková anSchválená_2_změna_rozpočtu_MO_Pardubice_V_na_r_ 2026_a_schválená_rozpočtová_opatření_v_rámci 2_změny [PDF, 283 kB]
Veřejná vyhláška č. j. 5516/2026/OE UMO5/Nad o zpřístupnění hromadného předpisného seznamu č. j. 5515/2026/OE UMO5/Nad k nahlédnutí   5516/2026/OE UMO5/Nad Alena Nadrchalová veřejná_vyhláška_R_S_2025 [PDF, 255 kB]
eřejná vyhláška - oznámení o uložení a možnosti vyzvednutí písemnosti č. j. 5474/20026/OE UMO5/Kot ze dne 15. 6. 2026, jejímž adresátem je pan Tserendendev Sarantsetseg   5475/2025/OE UMO5/Kot Marcela Kotyková verejna_vyhlaska_dor_bez_pobytu_Tserendendev [PDF, 280 kB]
Veřejná vyhláška - oznámení o uložení a možnosti vyzvednutí písemnosti č. j. 5441/2026/OE UMO5/Kot ze dne 15. 6. 2026, jejímž adresátem je paní Kateryna Toporovska   5467/2026/OE UMO5/Kot Marcela Kotyková verejna_vyhlaska_dor_bez_pobytu_ToporKat [PDF, 283 kB]